Najdete nás: Legionářů 378, Příbram  mapa >>

Bruslařský klub Příbram

Věnujeme se zájmovému, závodnímu a vrcholovému krasobruslení. Nabízíme uplatnění v sólovém krasobruslení a v synchronizovaném bruslení.

foto pazata2013   foto iceatoms2013

Pravidelně pořádáme kurzy bruslení pro veřejnost a závody v rámci Českého poháru.

trenerky

Věnujeme se zájmovému, závodnímu a vrcholovému krasobruslení. Nabízíme uplatnění v sólovém krasobruslení a v synchronizovaném bruslení. Pravidla a systém hodnocení pro krasobruslařské disciplíny stanovuje Mezinárodní bruslařská unie (ISU) a vše najdete na stránkách Českého krasobruslařského svazu na odkazech pravidla ISU a pravidla ČKS.

Synchronizovanému bruslení se věnujeme od roku 2003. V současnosti máme dvě skupiny synchronizovaného bruslení (SSB) - Pážata a Ice Atoms. V minulosti zde fungovala SSB Daisies.

Soutěžní skupina je složena z 16 bruslařů (dívek i chlapců) a maximálně 4 náhradníků. Soutěže se skládají z krátkého programu (kategorie juniorská a seniorská) a volné jízdy (kategorie mladších žáků, žáků, juniorů a seniorů). Krátký program i volná jízda mají stanovené krokové variace a základní prvky (kruh, řada, blok, větrník, prolínání, …) s různou obtížností podle kategorie závodníků. Hodnotí se zvládnutí krokových variací, stanovených prvků, obtížnost a celková jednotnost zvládnutí ve skupině.

Právní forma

Bruslařský klub (BK) Příbram je občanské sdružení, registrované u Ministerstva vnitra ČR v souladu se zákonem č. 83 / 1990 Sb., o sdružování občanů, ve znění pozdějších předpisů. IČO: 47071371.

foto pazata2013   foto iceatoms2013   pazata  2014 revue plakat

Naši sponzoři

 sponzor halex          Reklama 99          sponzor lekarna        sponzor pbtisk          sponzor znak kraje

 

logo

 

Činnost Bruslařského klubu Příbram v roce 2020 je finančně podporována městem Příbram a z dotace Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.

Kde nás najdete?